Welcome to Arkadia   Click to listen highlighted text! Welcome to Arkadia Powered By GSpeech
Previous Next

Zdrowa sałatka - pod takim hasłem przystąpiliśmy do kolejnego konkursu z serii kulinarnych. W konkursie udział wzięli przedstawiciele wszystkich pracowni. Podopieczni mieli przygotować sałatkę z wybranych, wcześniej przygotowanych produktów. Za zadanie było m. in. obranie i pokrojenie warzyw, sporządzenie sosów, przyprawienie oraz do smakowanie sałatek. Jury oprócz walorów smakowych oceniało pogodę ducha oraz umiejętność współpracy. Wyróżnione zostały trzy zespoły, które otrzymały nagrody „z przymrużeniem oka” 😊 Na dzisiejszych talerzach jest bardzo kolorowo, wesoło oraz zdrowo. Zajęcia kulinarne wywierają pozytywny wpływ na samopoczucie uczestników, wzmacniają ich poczucie własnej wartości oraz wiarę we własne możliwości. Uczą odpowiedzialności i zaradności życiowej oraz rozwijają umiejętność wzajemnej współpracy.   Click to listen highlighted text! Zdrowa sałatka - pod takim hasłem przystąpiliśmy do kolejnego konkursu z serii kulinarnych. W konkursie udział wzięli przedstawiciele wszystkich pracowni. Podopieczni mieli przygotować sałatkę z wybranych, wcześniej przygotowanych produktów. Za zadanie było m. in. obranie i pokrojenie warzyw, sporządzenie sosów, przyprawienie oraz do smakowanie sałatek. Jury oprócz walorów smakowych oceniało pogodę ducha oraz umiejętność współpracy. Wyróżnione zostały trzy zespoły, które otrzymały nagrody „z przymrużeniem oka” 😊 Na dzisiejszych talerzach jest bardzo kolorowo, wesoło oraz zdrowo. Zajęcia kulinarne wywierają pozytywny wpływ na samopoczucie uczestników, wzmacniają ich poczucie własnej wartości oraz wiarę we własne możliwości. Uczą odpowiedzialności i zaradności życiowej oraz rozwijają umiejętność wzajemnej współpracy. Powered By GSpeech

Previous Next

Dnia 23 stycznia 2023 r. w ramach integracji Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Gądeczu z lokalnym środowiskiem, nasz Dom odwiedzili Uczniowie Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych. Wspólne spotkanie rozpoczęło się od śpiewania kolęd, podczas którego nie zabrakło występów indywidualnych. Niesamowita atmosfera udzieliła się wszystkim. Następnie uczniowie przygotowali zagadki, zgadywanki, w których uczestniczyli podopieczni. Goście zwiedzili również Placówkę, zajrzeli do wszystkich pracowni oraz zapoznali się z funkcjonowaniem naszego Domu.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Previous Next

Nie łączą ich więzy krwi, a się lubią, szanują i wspierają… Nie czują się samotni… cieszą się sobą, również w świąteczny czas… Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Gądeczu wraz z Kierownikiem, Pracownikami oraz zaproszonymi Gośćmi spotkali się 21 grudnia na wspólnej Wigilii.

Dom Arkadia

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Dzięki przychylności lokalnej władzy mamy szanse na wspaniały rozwój.

Naszym celem jest postępowanie zmierzające do osiągnięcia przez uczestników jak najpełniejszej samodzielności życiowej.

 

 

Kontakt

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Gądeczu.

Gądecz 33
86-022 Dobrcz

tel. +48 52 55 11 568
kom. +48 784 952 640
e-mail: sdsgadecz@dobrcz.pl

©2023 Arkadia. All Rights Reserved. Designed By SOLUTIONS Ariel Szeloch

Wyszukaj

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech