Previous Next

Piknik Rodzinny połączony z obchodami 15 - lecia działalności placówki

W dniu 6 lipca 2022 roku, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią odbył się długo wyczekiwany Piknik Rodzinny. Piknik Rodzinny szczególnie ważny, gdyż połączony z Obchodami 15 – lecia działalności placówki.

Impreza rozpoczęła się wystąpieniem Kierownika ŚDS, Pana Lechosława Brzozowskiego, który przywitał wszystkich gości. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Dobrcz, Pan Andrzej Berdych, który w ciepłych słowach zwrócił się do kadry, uczestników oraz ich rodziców. W imieniu Rady Gminy Dobrcz, Pan Jan Nieznalski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Dobrcz przekazał również gratulacje z okazji jubileuszu. Wiele życzeń i słów uznania padło z ust zaproszonych gości. Podczas części oficjalnej wręczone zostały dyplomy gratulacyjne oraz upominki dla wyróżnionych uczestników za wzorową frekwencję oraz postawę godną naśladowania. Podziękowania trafiły również w ręce pracowników domu.

Piknik uświetnił program artystyczny zaprezentowany przez podopiecznych ŚDS w Gądeczu, jak również wokalne występy indywidualne. Podczas pikniku odbywały się fantastyczne turnieje i konkursy. Wspaniałą atrakcją wydarzenia były pokazy militarne oraz  udzielania pierwszej pomocy. Każdy z uczestników pikniku mógł posmakować pysznej zupy, kiełbasek z grilla, ciast, skosztować świeżo wyciskanych soków oraz waty cukrowej . Nie brakowało również wyśmienitego tortu. Celem imprezy, na którą zostały zaproszone najbliższe osoby uczestników była przede wszystkim dobra zabawa. Uroczystość była również okazją do spotkania się podopiecznych, rodzin z kadrą placówki. Piknik był rodzinnym świętem pełnym radości, integracji, wzajemnej zabawy i wspólnie spędzonego czasu.

 

Dom Arkadia

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Dzięki przychylności lokalnej władzy mamy szanse na wspaniały rozwój.

Naszym celem jest postępowanie zmierzające do osiągnięcia przez uczestników jak najpełniejszej samodzielności życiowej.

 

 

Kontakt

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Gądeczu.

Gądecz 33
86-022 Dobrcz

tel. +48 52 55 11 568
kom. +48 784 952 640
e-mail: sdsgadecz@dobrcz.pl

©2022 Arkadia. All Rights Reserved. Designed By SOLUTIONS Ariel Szeloch

Wyszukaj