Previous Next

Projekt pn. "Likwidacja barier transportowych - zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Gądeczu".

 

W ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami III obszar D – Likwidacja barier transportowych” udało się otrzymać dofinansowanie projektu pn. "Likwidacja barier transportowych - zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Gądeczu".

 

Decyzją Pełnomocników Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymaliśmy środki finansowe w kwocie 138.682,50 zł.

 

Planujemy zakup Autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pojazd będzie fabrycznie nowy, z klimatyzacją, poręczami, baaardzo wygodny, bezpieczny i komfortowy…. 

 

Autobus dowozić będzie uczestników na zajęcia do placówki. Ponadto, służyć będzie również podczas zajęć terapeutycznych w ramach treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych np. podczas wyjazdów do urzędu, ośrodka zdrowia, na pocztę, na zakupy.  

 

Jest to nasz ogromny sukces !!!!!

 

Dom Arkadia

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Dzięki przychylności lokalnej władzy mamy szanse na wspaniały rozwój.

Naszym celem jest postępowanie zmierzające do osiągnięcia przez uczestników jak najpełniejszej samodzielności życiowej.

 

 

Kontakt

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Gądeczu.

Gądecz 33
86-022 Dobrcz

tel. +48 52 55 11 568
kom. +48 784 952 640
e-mail: sdsgadecz@dobrcz.pl

©2021 Arkadia. All Rights Reserved. Designed By SOLUTIONS Ariel Szeloch

Wyszukaj