Previous Next

„I Rodzinny Turniej Układania Puzzli Na Czas” #UkładamydlaWas

 W sobotę, 13 czerwca 2020 r. reprezentowaliśmy Gminę Dobrcz podczas „I Rodzinnego Turnieju Układania Puzzli Na Czas” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy – Wydział Promocji, Kultury i Sportu.  

W czteroosobowym składzie mieliśmy za zadanie ułożyć puzzle, które składały się z 1000 elementów. W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn reprezentujących gminy z terenu Powiatu Bydgoskiego.  „Rywalizacja była zacięta i do ostatniej chwili nie było wiadomo na czyją stronę przechyli się szala zwycięstwa”. Ostatecznie zdobyliśmy III miejsce!!!!

Puzzle przekazane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy to limitowana edycja, cały przychód uzyskany ze sprzedaży tych puzzli zostanie przekazany na Fundusz Inwestycyjny na rzecz walki z epidemią koronawirusa. To wspólne podziękowanie dla Bohaterów – personelu medycznego.

„Głównym celem turnieju oprócz dobrej zabawy było podziękowanie dla służby zdrowia za ich trud i poświęcenie szczególnie w dobie panującej pandemii COVID-19. Była to szczytna idea wszystkich gmin z terenu Powiatu Bydgoskiego” - powiedział Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.

Za udział w konkursie otrzymaliśmy nagrody oraz dyplom. Bardzo dziękujemy organizatorom za upominki! Czekamy na kolejną edycję Turnieju 😉

 

Dom Arkadia

Dzięki przychylności lokalnej władzy mamy szanse na wspaniały rozwój.

Naszym celem jest postępowanie zmierzające do osiągnięcia przez uczestników jak najpełniejszej samodzielności życiowej.

 

 

Kontakt

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Gądeczu.

Gądecz 33
86-022 Dobrcz

tel. +48 52 55 11 568
kom. +48 784 952 640
e-mail: sdsgadecz@dobrcz.pl

©2021 Arkadia. All Rights Reserved. Designed By SOLUTIONS Ariel Szeloch

Wyszukaj