W dniu 23.11.2016r., w Nakielskim Ośrodku Kultury odbyły się 4 Nakielskie „Igrzyska” Kabaretowe Środowiskowych Domów Samopomocy ŚROKA. W tym roku tematem przewodnim był SPORT. Na scenie NOKu wystąpiło 11 zespołów z Więcborka, Wałcza, Chojnic, Strzelna, Solca Kujawskiego, Gniewkowa, Janikowa, Barcina oraz Gądecza. Bardzo ciekawie zaprezentowali się również gospodarze – nasi przyjaciele z ŚDS Nakło.

